Best rider 2014 – Chalan z FreerideLM

Uplynulú sezónu vyhlásil portál freeskier.sk už 3 ročník filmovej súťaže pre dvojčlenné tímy „Powder Finder“. Každý rok v súťaži pribúdajú kvalitnejšie videá a nové kategórie. Nemení sa len hlavná myšlienka celej súťaže a to hľadať prašan bez pomoci lanoviek. Úlohou ridera a kameramana je natočiť krátky dokument ktorý by zaznamenal toto putovanie za vysneným prachom.

Súťaž bola rozdelená do 4 kategórií:

Hlavná kategória
- BEST POWDER FINDER

- BEST PRODUCTION

- BEST RIDER

Hlas ľudu
- Film s najväčším počtom hlasov

Aj napriek nepriazni počasia a malému množstvu zrážok v podobe čistého prašanu sa nášmu členovi podarilo zozbierať zábery a zostrihať krátky edit s príznačným názvom "The one who sees finds" (Kto hľadá, nájde).

Odovzdávanie cien sa uskutočnilo počas 11. ročníka UPside 2014 čiže poslednej rozlúčky s freeride sezónou v Jasnej na legendárnom hoteli Liptov.

Komisia zložená zo zástupcov portálu freeskier.sk a partnerov projektu udelili Marekovi Didekovi (Didovi) cenu v kategórii BEST RIDER „za bezkonkurenčne najlepšiu jazdu s množstvom technických prvkov a excelentnú lyžiarsku techniku“. Za čo si odniesol veľký aplauz a 600 € poukaz na nákup oblečenia.

Súvisiace...

Posted in All, Nezaradené, Zo života FRLM.