• Best Papula JAM

  Best Papula JAM

  BEST PAPULA JAM Aj ty smútiš za freeridom v lete ? Už ozaj nemusíš. Liptov ponúka ďalšiu adrenalínovú nádielku aj počas horúcich dní. Novinkou tohto leta sú celoročne otvorené surfovacie vlny v novom Hawaii komplexe, ktorí sa nachádza v aquaparku TATRALANDIA. Nič sme nenechali na náhodu a šli sme si surfovanie užiť osobne. V piatok sa konalo stretnutie profesionálov a amatérov, […]Celý článok »
 • Premiéra: Fade to Winter

  Premiéra: Fade to Winter

  Premiéra FADE TO WINTER - 3.3.2016 - KC DUNAJ O FILME Časy sa menia, presne tak ako ročné obdobie strieda ročné obdobie. Najväčších lyžiarov však leto nemôže zastaviť a podkopať im ich túžbu po ďalšom skvelom dni na snehu. Nehladiac na počasie, podmienky alebo úsilie ktoré je nutné vynaložiť na cestu tam; zlý deň na […]Celý článok »
 • Gudauri – Ski trip pt.3

  Gudauri – Ski trip pt.3

  Gudauri – Ski trip pt.3 Síce po dlhšej odmlke, ale predsa! Ako vám diakritika napovie, poslednú časť nášho blogu, píšeme z pohodlia domova. Pár dní trvalo vstrebať všetky dojmy (rozumej dospať opicu z rozlúčkovej noci), prichystať pre vás premietanie v KC Dunaj a presunúť sa na sveťák do Jasnej.  Tak ako nám posledné dni v […]Celý článok »
 • Gudauri – Ski trip pt.2

  Gudauri – Ski trip pt.2

  Gudauri – Ski trip pt.2 Po troch dnoch odmlky sa vraciame s novinkami z Gudauri! Zazitkov mame ako po tyzdni a aktivna dovolenka by bola slabym vyrazom, ako opisat trip v partii FreerideLM. Prve hodiny jasneho pocasia po troch dnoch mrakov a snezenia prisli v pondelok o dvanastej v noci. Prve lajny su pre Peta, […]Celý článok »
 • Gudauri – ski trip pt.1

  Gudauri – ski trip pt.1

  Gudauri – Ski trip pt.1 Z rôznych strán sa k nám už dlhší čas dostávajú informácie o jedinečných gruzínskych freeridoch. Rozhodli sme sa to otestovať na vlastnej kozi a na trip do Gudauri sa nás nazbieralo 8 kusov. Budeme sa snažiť naše zážitky zachytiť v pár krátkych blogoch, ktoré Vás dúfame inšpirujú a neskôr Vám […]Celý článok »
 • Klin – Západné Tatry

  Klin – Západné Tatry

  Po šampionáte začalo byť v Jasnej dusno, nič proti ľudom, ale nájsť „plezír“ v jazde dole jedničkou a v rozjazdených žľaboch som nájsť nedokázal. Tiež nechcem mať ďalšieho Poliaka na svedomí, ktorého mimochodom odstredilo 3 metre odo mňa – vytrhlo ho z lyži aj s viazaním. Chudáčisko. Ak to číta, tak ešte raz prepáč, ozaj […]Celý článok »
 • Florencia

  Florencia

  Florencia v talianskom Toskánsku je jedným z najkrajších miest, aké som mal možnost navštíviť. Aj keď výlet do metropoly Toskánska a voľakedy hlavného mesta Talianska s lyžovaním okrem preletu ponad Alpy nemá nič spoločné, je to destinácia ktorá sa určite oplatí vidieť. Nie som osoba ktorá veľmi obľubuje pamiatky a na výlety chodím vždy za […]Celý článok »
 • Nassfeld – krajina zjazdoviek

  Nassfeld – krajina zjazdoviek

  Vo štvrtok večer utekáme skôr z roboty, balíme a smerujeme si to rovno do Nassfeldu, do dedinky Sonnleitn. Dávno sme neboli nikde v alpách a tak sa tešíme, že aspoň na víkend vymeníme preplnenú opozeranú Jasnú za niečo nové. Väčšina cesty sa ide po rakúskej dialnici a neviem či to bolo len našou navigačkou alebo […]Celý článok »
 • Kalendár 2016

  Kalendár 2016

  FREERIDELM KALENDÁR 2016 O KALENDÁRI Po ročnej pauze VÁM opäť prinášame dlhoočakávaný FREERIDELM kalendár na rok 2016! Uřčite poteší hlavne dámske publikum, keďže nahota predáva a tá sa z neho nevytratila! :) Ba priam je kalendár ešte pikantnejší, s vylepšenou grafikou a určite nemôže chýbať pod stromčekom žiadnej freeriderky #volnejazdkyne :D SNEAK PEAKCelý článok »
 • Days of My Youth

  Days of My Youth

  Partneri Medialni Partneri Premiéra DOMY na SLOVENSKU Prvý veľký event pod hlavičkou FreerideLM dopadol nad očakávania. Reč je o premietaní najlepšieho freeski movie roka 2014, Days of My Youth, spojený s prezentáciou lyží a afterparty. 4. Decembra sa premietanie konalo v dobre známom klube KC Dunaj, kde sú výborné podmienky na organizovanie podujatia podobného formátu. […]Celý článok »