Partneri

Medialni Partneri

Premiéra DOMY na SLOVENSKU

Prvý veľký event pod hlavičkou FreerideLM dopadol nad očakávania. Reč je o premietaní najlepšieho freeski movie roka 2014, Days of My Youth, spojený s prezentáciou lyží a afterparty. 4. Decembra sa premietanie konalo v dobre známom klube KC Dunaj, kde sú výborné podmienky na organizovanie podujatia podobného formátu. Už tu nás hojná účasť prekvapila, keď sa počas celého eventu v priestoroch vystriedalo viac než 500 účastníkov. KC Dunaj je svojou charizmou jedinečný podnik a v kombinácii s kvalitným programom a skevelými DJs - Yanko Kráľ a Kowits vytvoril celému podujatiu skvelú atmosféru.

O dva dni neskôr sa podujatie s rovnakým konceptom zopakoval v Liptovskom Mikuláši. Povzbudení pozitívnym ohlasom na Bratislavsú akciu sme sa o to viac tešili na domáce prostredie a známe tváre Liptova. 6. decembra sa Dom Kultúry začal napľňať fanúšakmi netrpezlivo čakajúcimi na vrchol večera. V predprograme mali diváci možnosť osobne sa porozprávať s distribútormi a predajcami lyži od Volkl, SGN, Forestskis, DSP a ITOCA šport. Svoju dizajnovú prácu predstavili aj mladí pražskí umelci z One Life v podobe tričiek a kulichov. Prezentácie partnerov vhodne doplnili umelecké fotky od skvelého fotografa Járu Sijku, ktoré boli zároveň hodnotnou cenou v tombole. Pôvodne plánovanú sálu bábkového divadla alebo tiež klubovej scény sme vymenili za veľkú sálu, čo sa ukázalo ako správny krok. Na naše prekvapenie takmer plne zaplnená sála tlieskala už na začiatku pri predstavení novej technológie od PIEPS, na znovunafukovací lavínový batoh. Veľké ovácie zožali za svoje skvelé video naše krásne Snowgirls, Zuzka Stromková, Nana Šlepecká a Klaudia Medlová s ich podporným teamom. Potom už prišiel čas na hlavný bod večera, freeski movie od spolkočnosti MSP Days of My Youth a atmosféra v sále bola elektrizujúca. Osobne som film videl už trikrát a vždy ma prekvapí svojím príbehom, myšlienkou, kvalitou spracovania, výkonmi jazdcov, skvelou hudbou a svojou fylozofickou hĺbkou. Účastnící vychádzali z DK s úsmevom na tvary, čo bolo pre nás najväčším zadosťučinením. Po skončení premietania sa účastníci presunuli do Reduta klubu, kde bola vyhlásená tombola a o vystúpenia sa postarali mladí talentovaní reperi z LNJH a sexi DJ Dara Richter.

Touto cestou sa chceme veľmi pekene poďakovať všetkým partnerom ktorí boli ochotní dojsť a odprezentovať svoje produkty a všetkým ktorí prispeli ku organizácii oboch podujatí.

Dúfam že sme sa dobre naladili a inšpirovali na nadchádzajúcu zimu a perinbaba nás rovnako poteší v blízkej dobre svojou nádielkou.

Teraz si vychutnajte fotogalériu z premietaní.

 
Posted in All, Nezaradené, Projekty.