Premiéra FADE TO WINTER - 3.3.2016 - KC DUNAJ

O FILME

Časy sa menia, presne tak ako ročné obdobie strieda ročné obdobie. Najväčších lyžiarov však leto nemôže zastaviť a podkopať im ich túžbu po ďalšom skvelom dni na snehu. Nehladiac na počasie, podmienky alebo úsilie ktoré je nutné vynaložiť na cestu tam; zlý deň na snehu je stále sto krát lepší ako dobrý deň v robote. Akonáhle leto začne strácať dych a pomaly sa začne zjesenievať a jeseň sa pomaly mení na zimu, lyžovanie a návrat späť do hôr je jediné na čo sa dá poriadne myslieť a čo dáva zmysel.

MSP Films, produkčná spoločnosť ktorá stála za filmami ako MCCONKEY a DAYS OF MY YOUTH, ti prináša ďalší neuveriteľný filmový zážitok FADE TO WINTER. Vo filme nebudú chýbať dych vyrážajúce zábery z Aljašky, Islandu, British Columbie, Japonska, Coloráda a Talianska ale film nahliadne aj do života 9 jazdcov a umožní ti vidieť, čo všetko sú ochotní podstúpiť pre šport ktorý milujú. Učinkujú Markus Eder, Bobby Brown, Michelle Parker, Mark Abma, Tanner Rainville, Aaron Blunck, James Heim, Sean Jordan, PK Hunder a iní

TRAILER FTW

BRATISLAVSKÁ PREMIÉRA

Staň sa aj TY súčasťou FADE TO WINTER WORLD TOUR vďaka Občianskemu Združeniu FREERIDELM ktoré ti prináša BRATISLAVSKÚ premiéru vo fajnovom klube KC DUNAJ.

Pripravený je sprievodný program kde si budeš môcť pozrieť najnovšie lyže od našich sponzorov, poradiť sa s výberom lyží alebo len tak omrknúť najnovší Winter Gear. Okrem toho bude veľkým lákadlom aj premietanie Slovenského lavínového filmu od skvelého Braňa Molnára, BIELE OBJATIE, v ktorom sa objavia aj také slovenské ski celebrity ako je napríklad Mišo Oško.

Samozrejme sme nezabudli pripraviť afterpárty kde budete môcť podiskutovať o filmoch a vychutnať si muzikálny náklad od Jimmyho Pe a Dary Richter


FACEBOOK EVENT

KDE?

KC DUNAJ - Bratislava
GPS: 48°08'42.5"N 17°06'35.6"E

PROGRAM

20:00 - Winter Gear 2015
21:00 - Biele Objatie
21:45 - Gruzínsko 2015
22:00 - Fade to Winter
23:30 - After Party - DJ Dara Richter
00:30 - After Party - Jimmy Pe

CENA A LÍSTKY

Predpredaj lístkov v KC DUNAJ na bare, alebo pred premietaním na mieste! Kapacita obmedzená.
6€ - Premietanie + Afterka
4€ - Afterka

PARTNERI

 
 
Posted in All, Nezaradené, Projekty.